Barion Pixel

Gyerekkori minták elengedése

Gyermekkori énünknek nem sok fogalma van a világról. Az első benyomásokat ténynek, igazságnak könyveli el.

Amilyennek a szülei párkapcsolatát látja, olyannak képzeli el a párkapcsolatokat.
Amilyen férfinak az Apját látja és amilyen Nőnek az Anyját, olyanra formálódik benne is a férfi és a női szerep.
Ahogyan a felnőttek egymással bánnak, ahogyan a pénzt, az időt vagy a konfliktusaikat kezelik – ezeket a mintákat is magába szívja.

Amiről mintája van, úgy kezd el működni. Később lehet, hogy ez módosul némileg a felszínen, de az alapok már beíródtak!

Ha van olyan negatív mintád, amit gyermekkorodban vagy esetleg később szedtél fel, akkor ezeket is szépen ki lehet oldani, a speciális önismereti gyakorlatok segítségével.
Csak a minták elengedése után mutatkozik meg, milyen is vagy Te valójában és hogyan működsz, ha nem a szüleidre és a környezetedre hasonlítasz!

Maradt még kérdésed?

Huszti Sándor
Önismereti tanító

30 éve tartok önismereti programokat: tréningeket, tanfolyamokat, előadásokat és táborokat. A gyakorlások során már több ezer embernek segítettem megoldani a párkapcsolati, magánéleti és munkahelyi problémáit.

Saját és ügyfeleim tapasztalatai alapján kidolgoztam egy önismereti módszert, mellyel képesek vagyunk hatékonyan feldolgozni személyiségünk negatív érzéseit, elakadásait, hiedelmeit… ezzel megalapozva, hogy belülről tudjunk egy boldogabb életet élni.
Várlak szeretettel a programjaimra!

Ha nem jó az időpont, akkor...

Iratkozz fel a Hírlevélre és emailben értesítelek a következő programokról.




A feliratkozásod sikertelen. Kérlek próbáld újra.



Sikeresen feliratkoztál, köszönöm!

Hírlevelek

Iratkozz fel, hogy értesíthesselek a következő programokról.